Seyahat Severlere Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Ben de birçoğunuz gibi hediye almayı da vermeyi de çok seviyorum. Hediye almak için çoğu zaman bi sebep de aramıyorum açıkçası. Sevgililer gününü ise kutladığımız söylenemez ama Cemal çıkıp hediye olarak aşağıdakilerden birini alsa– önceliğim bilet- ayyy ne kadar da sıradansın ben sevgililer gününü kutlamıyorum demem tabii ki :) O yüzden önce ona ilham olması sonra da başka sevgililere fikir olması adına aşağıda seyahat seven sevgilinize aldığınızda onu mutluluktan havaya uçuracak hediye önerilerimi paylaştım.

Bilet

İşte mutluluktan havaya uçuran garanti hediye önerisi; bilet!
Uçak bileti mi otobüs bileti mi yoksa tren bileti mi ona sen karar ver. Bilet demek hem yeni yerleri keşfetmek demek hem anı biriktirmek demek, ee daha ne olsun! Hem birçok havayolu şirketinin sevgililer günü kampanyalarından da yararlanmanın tam vakti. Biletin çıktısını alıp sevgiline kargolamayı unutma!

Austrian_Airlines_air_ticket_cover

Dünya Haritası

Tabiki dünya haritası! Her seyahat sever şöyle güzel bir dünya haritasına sahip olmak ister. Onu sere serpe açıp buraya da gittim işte buraya da gittim diyip minik raptiyelerle işaretleme yapmak ister. Ne kadar çok raptiye o kadar çok anı. Nereden bulursun bilmiyorum ama ne yap ne et şöyle güzel bir dünya haritası al sevgiline!

vintage-maps-hd-wallpaper-18

Not Defteri

Her ne kadar dijital çağı yaşasak bile kağıt ve kalemle notlar almanın tadı çok başka, şahsen ben kağıt kalemciyim! Sevgiline, seyahat planını yapacağı, to do’lar yaratacağı, rotalar çizeceği, şu restoranda şunu ye, bu bit pazarını mutlaka gör diye notlar alacağı bir not defteri alsan ve ilk sayfasına anılarında olmak istediğini yazsan güzel olmaz mı? Bence muhteşem olur! Dünya harita konseptli not defteri de aklımdan geçmedi değil :)

original_personalised-world-map-travel-journal

Bavul

Seyahatlerin tüm yükünü taşıyan, içine dünyayı sığdırmak istediğimiz, uçaktan bize ulaşana kadar yolunu gözlediğimiz, aman kimse almasın aman kimse karıştırmasın diye başında beklediğimiz, ucuz havayolu şirketleri ile uçtuğumuzda kabin boyu diye yutturmaya çalıştığımız canımız bavullarımız! En güzel ve en uygun fiyatlı bavullar için seni Eminönü, Mercan Yokuşuna alalım. İçine girebilsen ve süprizzzz des… şaka şaka :)

1445967163-luggage-opener-1115

Pasaport Kılıfı

Bir seyahat sever kız için ayakkabı çanta gibi bir şey. Üzerinde “I Love Travel” yazanını bulursan artık harika bir sevgili olmuşsun demektir. Sonra gelsin kahveli, biletli, pasaport kılıflı instagram fotoğrafları…

Bunun yanı sıra fotoğraf makinası ile birlikte selfie çubuğu da hediye önerisi olabilir. Malum çift olarak seyahat etmenin şu “beni de çek beni de çek” durumu biraz sıkıcı olabiliyor. Neyse ki hayatımıza “selfie” girdi de çiftlerin birlikte fotoğrafı olmaya başladı. Zira ya fotoğraf makinamı çalarsa diye korktuğumuzdan insanlara fotoğrafımızı çektiremiyorduk. Ama o kolun da bir canı var!

il_fullxfull.421193417_gj2t

Not: Sevgililer gününü kutlamayan ama seyahat etmeye bayılan kızdan sevgililer günü hediye önerilerini dinlediniz, teşekkürler! :)

Dünya benim evim’i facebooktan ve instagramdan takip edebilirsiniz :)

Bunları da okumak isteyebilirsin
4 Yorum
 1. Onder diyor ki

  Ama çok güzelmiş bu :) Takipçinim :) Tebrikler !!!!

  1. dunyaben diyor ki

   Yaaaa, ilk yorumu yapan kişi sensin, bence çok şanslıyım! :)

 2. Tuğçe diyor ki

  Kocama forward ediyorum hemen 😂😂

  1. Dünya BenimEvim diyor ki

   hahahahahaha Tuğçeee :)

Bu konuda söyleyecek bir şeylerin olmalı

E-posta adresin yayımlanmayacak.